Přeskočit na obsah

Cervino Ski Paradise: 365denní lyžařská sezóna

Uvažujete o pořízení druhého bydlení na horách a hledáte oblast či středisko s opravdu dlouhou lyžařskou sezonou? V lyžařském středisku Breuil-Cervinia v Itálii si můžete lyžování užívat 365 dní v roce.

V létě zde byl do provozu uveden megavlek a v plánu jsou další investice do infrastruktury. Zároveň bylo oznámeno, že zdejší vleky budou v příští sezóně v nepřetržitém provozu. To znamená, že na ledovci můžete lyžovat 365 dní v roce.

Nonstop lyžování každý den v roce

Podle slibu provozovatelů se blíží nejdelší sezóna Cervinie. Po stavbě nového vleku, předávaného v červenci, se lyžaři dočkali další dobré zprávy. Letos začala zimní sezona v polovině října a má trvat do 5. května následujícího roku.

Tím ale lyžování nekončí. Lyžařské vybavení můžete nechat v permanenci i následující den, jen už budete lyžovat v letní sezóně. Pokud počasí dovolí, můžete si sjezdovek užívat nepřetržitě každý den v roce. Za příznivého počasí a odpovídajících podmínek na trati nabízí v současné době v Alpách podobnou možnost ještě švýcarský Zermatt a Hintertux v Rakousku.

Připravují se nové vleky

Nedávno bylo uzavřeno výběrové řízení na stavbu nového kabinové lanovky typu 3S. Ta by měla dokázat přepravit celkem 3 000 cestujících mezi Breuil a Plateau Rosá. Lyžaři se tak bez přestupu dostanou z údolí k horské stanici během 15 minut. Plánovaná cena investice je 120 milionů eur. Zároveň začaly také přípravy na výměnu třísedačkové lanovky začínající u jezera Goillet za modernější zařízení.

Z nabídky nemovitostí v oblasti Cervino Ski Paradise

Luxusní chalet s posledním volným apartmánem! Moderní vybavení, kvalitní materiály, 7 minut od gondolové lanovky vedoucí do Cervino Ski Paradise. Skvělá investiční příležitost!

Luxusní chalet o 3 podlažích. Moderní vybavení, kvalitní materiály, 7 minut od gondolové lanovky vedoucí do Cervino Ski Paradise. Skvělá investiční příležitost!