Přeskočit na obsah

Lokality

Naše nabídka zahrnuje bohatý výběr nemovitostí v Itálii. Naším cílem je poskytnout takový rozsah nemovitostí v různých regionech Itálie, aby si kupující mohl vybrat vhodnou nemovitost a oblast podle svých požadavků. Nabízíme apartmány, byty, domy, pozemky, luxusní nemovitosti, golf reality, penziony a hotely na prodej (případně k dlouhodobému pronájmu) v přímořských oblastech Toskánsko (např. Forte dei Marmi, Marina di Pietrasanta, Maremma, Portofino a další), Liguria (Bordighera, San Remo, Imperia a další), Adriatické pobřeží (Lignano, Rimini,…), Sardinie (Porto Cervo, Porto Rotondo, St. Teresa, Budoni, jižní Itálie (Kalábrie, Puglia). Druhou část naší nabídky tvoří reality v blízkosti jezer v jižním Tyrolsku (Lago di Garda, Lago di Como, Lago Maggiore a další). A konečně také ski reality v oblíbených lyžařských střediscích v oblasti Dolomity – Val di Fiemme, Val di Fassa, Val di Sol, Val Gardena, Kronplatz a další.

Toskánsko

V italském Toskánsku je omezená nová výstavba, takže si stále zachovává svoji jedinečnost. Místní kamenné rustikální domy umístěné ve svahu s výhledem na moře nejsou levné (od cca 700.000 EUR), ale za výsadu být jedním z mála vyvolených se platí všude na světě. V Toskánsku se nachází také známá letní letoviska, např. Forte dei Marmi, Marina di Pietrasanta, s písečnými plážemi. V těchto exkluzivnějších letoviscích se ceny pohybují od cca 300.000 EUR za apartmán a od cca 600.000 EUR za dům.

Sardinie

Sardinie představuje pro české zájemce o koupi nemovitostí u moře jednu z nejoblíbenějších destinací. Kupující mají zájem zejména o vyhlášená přímořská střediska v severní části ostrova, nicméně v této části se nacházejí také prestižní lokality, jako např. Porto Cervo, kde jsou ceny nemovitostí poměrně vysoké a cena apartmánů se pohybuje od cca 300.000 EUR. V méně vyhlášených, ale přesto velmi pěkných, lokalitách (jako např. Costa Paradiso) se ceny pohybují od cca 180.000 EUR za apartmán a od cca 350.000 EUR za dům.

Liguria

Ligurská riviéra se nachází v západní části Itálie sousedící s francouzskou hranicí a zahrnuje známá letoviska jako San Remo či Bordighera. Nabízí oblázkové či písečné pláže. Vzhledem k poměrně hornatému terénu se většina domů nachází ve svahu a nenabízí tedy přímý pěší přístup k moři, ceny domů začínají od cca 450.000 EUR a apartmánů od cca 200.000 EUR.

Oblast severních jezer

Poměrně oblíbenou lokalitou i mezi českými investory je oblast jezer Lago di Garda či Lago di Como. Lokalita představuje kombinaci horského prostředí, výhledů na jezero, bujné vegetace a středomořského klimatu. Ceny apartmánů začínají na cca 120.000 EUR a ceny domů na cca 300.000 EUR. V oblasti se ovšem nacházejí také luxusní nemovitosti, ať už apartmánového typu nebo exkluzivní samostatné vily. Ke známějším střediskům patří Riva del Garda a Salo u Lago di Garda nebo Como a Lecco u Lago di Como.

Adriatické pobřeží

Ceny apartmánů 1+1 u Jaderského moře, např. oblast Lignana, začínají na cca 150.000 – 200.000 EUR. Severní část Itálie je vhodná pro české investory také svoji dostupností autem, případně přímým leteckým spojením.

Jižní Itálie

Oblasti v jižní Itálii, např. Kalábrie, ještě nepodlehly masovému přilvu investorů, takže ceny nemovitostí jsou zde přijatelné a malé apartmány u moře lze pořídit již od cca 80.000 EUR. Odvrácenou stranou mince jsou nedostatečně rozvinuté služby.