Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Zprávy

 

Archiv starších zpráv


 Hledej  

Nalezeno 15 záznamů z celkového počtu 15, zobrazeny 1. - 10.

[ 1 ]  2 Další nemovitosti


Ceny italských nemovitostí se v letošním roce stabilizují
Podle údajů Eurostatu ceny nemovitostí v Evropě obecně rostou, italský trh však poněkud zaostává. Ceny zde od roku 2008 pomalu klesají, i když se zvyšuje počet transakcí a situace na trhu s nemovitostmi se od roku 2015 zlepšuje.
Čti více
 
Nejlepší lyžařské resorty v Itálii pro každého
Itálie je coby lyžařská destinace mnohem uvolněnější než její konkurenti Francie, Švýcarsko a Rakousko. Důraz se zde klade na zábavu a relaxaci spíše než na špičkové sportovní výkony.
Čti více
 
Pět italských regionů pro stylový odchod do důchodu
Itálie je dokonalá destinace pro každého, kdo po odchodu do důchodu touží navíc i po odchodu do zahraničí. Tato země nabízí nádhernou rozmanitou přírodu, vynikající systém zdravotní péče a kvalitní jídlo a vína, za kterými se sjíždějí lidé z celého světa.
Čti více
 
Vlastní hrad v Itálii zcela zdarma? Proč ne!
Snili jste někdy o tom být hradním pánem nebo paní? Chtěli byste se stát majiteli opravdového hradu v Itálii, aniž byste museli zaplatit jedinou korunu? Máte možnost. Italská vláda se zbavuje 100 starobylých nemovitostí a přenechá je komukoli, kdo je zrenovuje a přemění na zařízení pro turisty, jako jsou restaurace nebo hotely.
Čti více
 
Ceny nemovitostí v Itálii stále klesají
I v loňském roce dále poklesly ceny nemovitostí v Itálii. Pokračoval tak trend posledních pěti let odstartovaný celosvětovou hospodářskou krizí. Předpokládá se, že by cen italských realit mohly ještě v následujících dvou letech spíše stagnovat, než se znovu odrazí k růstu.
Čti více
 
Horský byt v Dolomitech na prodej
Rozhodli jste se pořídit si nemovitost v Dolomitech? Ve vyhlášeném středisku Val di Fiemme se k prodeji nabízí zrekonstruovaný mezonetový byt.
Čti více
 
Itálie: zájem o nemovitosti mezi kupci ze zahraničí roste
Itálie je již dlouhou dobu velmi oblíbenou destinací pro turisty z mnoha zemí světa. S krásnými plážemi, jedinečnými památkami a výbornou kuchyní tato země nabídne každému návštěvníkovi neopakovatelné zážitky.
Čti více
 
Ceny nemovitostí v Itálii zůstávají stabilní
Realitní experti očekávají, že v roce 2013 nedojde na italském realitním trhu k žádným zásadním změnám.
Čti více
 
Luxusní nemovitosti v Itálii si drží ceny
Ceny luxusních nemovitostí v Itálii odolávají propadu cen. Zatímco v důsledku krize došlo ke korekci cen obytných domů od poloviny roku 2008 o cca třetinu, ceny luxusních rezidencí oproti tomu klesly méně, přibližně o jednu pětinu.
Čti více
 
Které nemovitosti v Itálii vás nejvíce zaujaly během roku 2012
Pojďme si představit několik nemovitostí v Itálii, které v loňském roce patřily v naší databázi mezi nejprohlíženější. V přehledu jsou zastoupeny takřka všechna největší lákadla, které k nákupu nemovitostí v Itálii vybízejí.
Čti více
 
[ 1 ]  2 Další nemovitosti
 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další weby specializované na reality v jednotlivých zemích: Reality Rakousko | Nemovitosti Sardinie | Nemovitosti Alpy | Nemovitosti Francie | Reality Španělsko | Nemovitosti a reality Rakousko | Nemovitosti Chorvatsko | Reality Florida | Nemovitosti v USA | Nemovitosti Švýcarsko | Nebo si nejprve přečtěte více informací o tom, jakým způsobem koupě reality v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení