Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Zprávy

 

Archiv starších zpráv


 Hledej  

Nalezeno 18 záznamů z celkového počtu 18, zobrazeny 1. - 10.

[ 1 ]  2 Další nemovitosti


Fenomén italských vesniček: Pravda o domech za 1 euro
Itálie umí zahýbat celosvětovými médii. V posledních letech poutá pozornost prodejem domů za 1 euro a podobné projekty chystá i pro rok 2022. Zní to až neuvěřitelně. Koupíte dům v přepočtu za 25 korun a rázem se stáváte vlastníkem nemovitosti v italském městečku. Je ale tato nabídka opravdu tak výhodná, jak se tváří?
Čti více
 
Úžasná rezidence vil a apartmánů přímo na toskánské vinici
Podívejte se na nové fotografie z jedinečného resortu vil a apartmánů přímo na toskánské vinici umístěné v jedinečné poloze na kopcích Maremma s nádherným výhledem na Středozemní moře a ostrovy Elba a Giglio.
Čti více
 
Itálie se otevírá zahraničním návštěvníkům. Od 15. května bude cestování jednodušší
Od poloviny května budou moci do Itálie znovu přijíždět návštěvníci ze zemí EU aniž by museli zamířit do karantény. Země navíc chystá vlastní covidový pas, který by měl platit od poloviny května do doby, než dojde ke schválení jednotných pasů na úrovni celé Evropské unie.
Čti více
 
Ceny italských nemovitostí se v letošním roce stabilizují
Podle údajů Eurostatu ceny nemovitostí v Evropě obecně rostou, italský trh však poněkud zaostává. Ceny zde od roku 2008 pomalu klesají, i když se zvyšuje počet transakcí a situace na trhu s nemovitostmi se od roku 2015 zlepšuje.
Čti více
 
Nejlepší lyžařské resorty v Itálii pro každého
Itálie je coby lyžařská destinace mnohem uvolněnější než její konkurenti Francie, Švýcarsko a Rakousko. Důraz se zde klade na zábavu a relaxaci spíše než na špičkové sportovní výkony.
Čti více
 
Pět italských regionů pro stylový odchod do důchodu
Itálie je dokonalá destinace pro každého, kdo po odchodu do důchodu touží navíc i po odchodu do zahraničí. Tato země nabízí nádhernou rozmanitou přírodu, vynikající systém zdravotní péče a kvalitní jídlo a vína, za kterými se sjíždějí lidé z celého světa.
Čti více
 
Vlastní hrad v Itálii zcela zdarma? Proč ne!
Snili jste někdy o tom být hradním pánem nebo paní? Chtěli byste se stát majiteli opravdového hradu v Itálii, aniž byste museli zaplatit jedinou korunu? Máte možnost. Italská vláda se zbavuje 100 starobylých nemovitostí a přenechá je komukoli, kdo je zrenovuje a přemění na zařízení pro turisty, jako jsou restaurace nebo hotely.
Čti více
 
Ceny nemovitostí v Itálii stále klesají
I v loňském roce dále poklesly ceny nemovitostí v Itálii. Pokračoval tak trend posledních pěti let odstartovaný celosvětovou hospodářskou krizí. Předpokládá se, že by cen italských realit mohly ještě v následujících dvou letech spíše stagnovat, než se znovu odrazí k růstu.
Čti více
 
Horský byt v Dolomitech na prodej
Rozhodli jste se pořídit si nemovitost v Dolomitech? Ve vyhlášeném středisku Val di Fiemme se k prodeji nabízí zrekonstruovaný mezonetový byt.
Čti více
 
Itálie: zájem o nemovitosti mezi kupci ze zahraničí roste
Itálie je již dlouhou dobu velmi oblíbenou destinací pro turisty z mnoha zemí světa. S krásnými plážemi, jedinečnými památkami a výbornou kuchyní tato země nabídne každému návštěvníkovi neopakovatelné zážitky.
Čti více
 
[ 1 ]  2 Další nemovitosti
 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další weby specializované na reality v jednotlivých zemích: Reality Rakousko | Nemovitosti Sardinie | Nemovitosti Alpy | Nemovitosti Francie | Reality Španělsko | Nemovitosti a reality Rakousko | Nemovitosti Chorvatsko | Reality Florida | Nemovitosti v USA | Nemovitosti Švýcarsko | Nebo si nejprve přečtěte více informací o tom, jakým způsobem koupě reality v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení