Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Zprávy

 

Toskánsko: exkluzivní lokalita pro nákup nemovitosti v Itálii

Toskánsko, oblast ve střední Itálii, omývaná ze západu vlnami Ligurského a Tyrhénského moře, je skutečnou oázou klidu na Apeninském poloostrově. Díky svojí jedinečné atmosféře je místem, které láká zájemce o zahraniční nemovitosti z celého světa.

Přesto se nemusíte obávat, že by v blízkosti vašeho domu vyrostla nová zástavba, která by svým charakterem rušila malebné kouzlo zdejšího kraje. Nová výstavba je zde totiž striktně omezena. Tomu na druhou stranu odpovídá vyšší cena nemovitostí v Toskánsku. I zde platí, že jedinečnost něco stojí. Odměnou vám ale může být neopakovatelný výhled na moře z terasy vašeho nového domu. Toskánsko, to je úrodná mírně zvlněná krajina s vinicemi a kvetoucími loukami, kde na sebe takřka na každém kroku můžete nechat promlouvat příběhy z dějin evropské civilizace.

Oblast mezi Florencií a Sienou je kolébkou Chianti, jednoho z nejznámějších italských vín. Ta se prodávají v typických slámou opletených lahvích s černým kohoutem, který je symbolem Chianti.

Věnujte pozornost také následujícím stránkám:

Reality a nemovitosti Itálie – informace o nákupu nemovitostí v Itálii
Lokality pro nákup nemovitostí v Itálii – tipy na další místa pro nákup italských realit

Vedle bezpočtu méně známých míst, z nichž všechna mají návštěvníkům co nabídnout, je potřeba zmínit tři města, která jsou chloubou celé Itálie: Florencii, Sienu a Pisu.

Florencie je hlavním městem Toskánska. Je to město s bohatou historií, jehož historické centrum je součástí Seznamu světového dědictví UNESCO. Právě zde se rodila renesance, čehož je důkazem nespočet architektonických i jiných památek, kterých je město doslova plné.

Siena leží v samém srdci Toskánska. Proslulé je především zdejší náměstí Piazza del Campo. A asi vás nepřekvapí, že i Sienu naleznete v seznamu památek světového dědictví UNESCO.

Pisa vděčí za světovou proslulost šikmé věži, kterou naleznete na Piazza dei Miracoli. Věž měla být původně nejvyšší zvonicí své doby, ale když se v průběhu stavby projevil její náklon, dočkala se nakonec jen šesti pater zakončených stolicí pro zavěšení zvonů.

Navštivte naši databázi nemovitostí v Toskánsku.


 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další weby specializované na reality v jednotlivých zemích: Reality Rakousko | Nemovitosti Sardinie | Nemovitosti Alpy | Nemovitosti Francie | Reality Španělsko | Nemovitosti a reality Rakousko | Nemovitosti Chorvatsko | Reality Florida | Nemovitosti v USA | Nemovitosti Švýcarsko | Nebo si nejprve přečtěte více informací o tom, jakým způsobem koupě reality v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení