Marketing a podpora prodeje

 
Marketing a podpora prodeje

Společnost Rellox je vedoucí společností při prodeji zahraničních nemovitostí klientům v České republice a Slovensku a dále se zaměřuje na specifické segmenty realitního trhu. Prostřednictvím sítě našich partnerů a spolupracovníků prodáváme nemovitosti klientům také v Německu, Velké Británii, Rusku, Polsku, Nizozemsku (případně v dalších zemích dle dohody). Vzhledem k naší výjimečné pozici na realitním trhu zaměřujeme naše marketingové aktivity na specifické skupiny potenciálních kupujících a investorů s vyššími příjmy.

Společnost Rellox využívá široké škály marketingových a prodejních kanálů:

  • Aktuální databáze potenciálních investorů

Společnost Rellox eviduje více než 400 registrovaných potenciálních zájemců o koupi nemovitosti, kterým pravidelně zasíláme novinky a nabídky nemovitostí. Toto je velice cílená možnost oslovit solventní cílovou skupinu potenciálních investorů.

  • Public relations

Zástupci společnosti Rellox jsou citování v celonárodních médiích v České republice a Slovensku (ČT1, ČT24, Z1, ČRo Radiožurnál, Hospodářské noviny, MF DNES, Právo, Lidové noviny, Ekonom, Euro, HN Reality, Investor) a v médiích v dalších zemích (Bellevue, Daily Telegraph, A Place in the Sun), viz. Napsali o nás. Prezentace projektu v médiích formou PR představuje velice efektivní nástroj podpory prodeje.

  • Internet

Internet je velice efektivním nástrojem při prodeji nemovitostí. Společnost Rellox se výrazně věnuje využití všech možností, které internet nabízí. Základním bodem jsou internetové stránky www.rellox.cz / www.rellox.com, které obsahují databázi více než 4000 nemovitostí. Abychom lépe zacílili potenciální zájemce o koupi, společnost Rellox vytvořila internetové stránky se zaměřením na specifické lokality:

Nemovitosti v Alpáchwww.reality-alpy.cz

Nemovitosti v Itáliiwww.reality-italie.cz

Nemovitosti ve Franciiwww.reality-francie.cz

Nemovitosti ve Španělskuwww.reality-spanelsko.cz

Nemovitosti v Rakouskuwww.realityrakousko.cz

Nemovitosti ve Švýcarskuwww.reality-svycarsko.cz

Nemovitosti na Sardiniiwww.reality-sardinie.cz

Kromě těchto regionálně cílených webových stránek, jsme vytvořili jedinečné internetové stránky www.investicni-centrum.cz, resp. www.investment-point.eu, které soustřeďují informace o investičních možnostech a nabídky výhodných investic do nemovitostí.

Pro potřeby českého trhu luxusních nemovitostí využíváme opět specificky zaměřené internetové domény www.luxusni-byt.cz, www.luxusni-dum.cz a www.luxusni-vila.cz.

Kromě vlastních webových projektů využívá společnost Rellox (vždy po dohodě s prodávajícím) možnost prezentace nemovitostí na realitních vyhledávačích v jednotlivých zemích, např. www.sreality.cz a www.reality.cz v České republice.

  • Inzerce

Společnost Rellox inzeruje zahraniční nemovitosti cíleně s ohledem na cílovou skupinu ve vybraných médiích:

  • celonárodní deníky
  • realitních časopisy
  • ekonomické časopisy
  • společenské časopisy
inzerce
ukázka inzerce 1
ukázka inzerce 2
ukázka inzerce 3

  • Sponzoring

Společnost Rellox se prezentuje na trhu také formou sponzoringu, který je aktuálně cílený do oblasti golfu. Rellox byl sponzorem prestižních golfových turnajů v roce 2008, viz. Sponzoring.

 
 
 

Doporučujeme

 

Apartmán v přízemí
Itálie

Apartmán v přízemí Země: Itálie
Cena: 120.000 EUR
Velikost: m2

Apartmán se nachází v ideálním prázdninovém komplexu Parco Roma, 1,5 km od moře a centra města.

Zobrazit detail nemovitosti


Apartmán se super panoramatickým...
Itálie

Apartmán se super panoramatickým... Země: Itálie
Cena: 130.000 EUR
Velikost: 55+62 m2

Apartmány, superpanoramatický výhled, 1,5 km od moře, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna, terasa.

Zobrazit detail nemovitosti


Vila s vyhřívaným bazénem a výhledem na...
Itálie

Vila s vyhřívaným bazénem a výhledem na... Země: Itálie
Cena: 480.000 EUR
Velikost: 160 m2

Vila, zahrada 600 m² , bazén, výhled na jezero, obývací pokoj, jídelna, kuchyně, 2 ložnice, 2 koupelny, komora, sklep, balkón, terasa.

Zobrazit detail nemovitosti


Apartmán pro milovníky přírody s...
Itálie

Apartmán pro milovníky přírody s... Země: Itálie
Cena: 129.000 EUR
Velikost: 90 m2

Apartmán, terasa, výhled na jezero, pozemek 650 m², obývací pokoj, 2 ložnice, kuchyně, 2 koupelny, komora, garáž, parkovací stání, topení, krb, satelit, dvojitá okna.

Zobrazit detail nemovitosti