O nás

 
Společnost Rellox s.r.o. je dynamicky se rozvíjející realitní společnost se zaměřením zejména na náročnou klientelu a investory do realit.

Zahraniční reality
Jsme lídrem na českém trhu v oblasti zprostředkování koupě a prodeje zahraničních nemovitostí. Jako první specializovaná realitní firma svého druhu v ČR jsme začali již v roce 2004 nabízet reality v zemích jako Rakousko, Francie, Itálie a další. V současné době poskytujeme služby při zprostředkování koupě či prodeje nemovitosti v téměř třiceti zemích světa. Klientům poskytujeme komplexní servis včetně právního a daňového poradenství. Jako lídr na trhu jsme citováni v českých i mezinárodních médiích, viz. sekce Napsali o nás .

Luxusní nemovitosti v Praze a celé ČR
V rámci České republiky poskytujeme realitní služby zaměřené na zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu luxusních nemovitostí. Nabídka nemovitosti v ČR obsahuje výběr luxusních či výjimečných nemovitostí pro náročnou klientelu z ČR a zahraničí. Součástí služeb firmy Rellox CZ jsou také relokační služby při přemístění klientů do České republiky.

Investiční příležitosti a hotely na prodej
Pro specifické klienty z řad privátních a institucionálních investorů nabízíme služby při vyhledávání a zprostředkování vhodných realitních investičních příležitostí a možnosti investice do tzv. gastro nemovitostí v České republice a zahraničí.


 
 
 

Doporučujeme

 

Vila s vyhřívaným bazénem a výhledem na...
Itálie

Vila s vyhřívaným bazénem a výhledem na... Země: Itálie
Cena: 480.000 EUR
Velikost: 160 m2

Vila, zahrada 600 m² , bazén, výhled na jezero, obývací pokoj, jídelna, kuchyně, 2 ložnice, 2 koupelny, komora, sklep, balkón, terasa.

Zobrazit detail nemovitosti


Apartmány s vlastním vchodem 250 metrů...
Itálie

Apartmány s vlastním vchodem 250 metrů... Země: Itálie
Cena: Cena není definovana EUR
Velikost: m2

Apartmány 250 m od moře, přízemí nebo 1.patro, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna, venkovní sprcha, komora, terasy, klimatizace, pračka, TV, parkování, vlastní vchod.

Zobrazit detail nemovitosti


Velký apartmán s úžasným výhledem 300...
Itálie

Velký apartmán s úžasným výhledem 300... Země: Itálie
Cena: 320.000 EUR
Velikost: 150 m2

Apartmán 300 m od moře a služeb, výhled na moře, garáže, podloubí, obývací pokoj, kuchyňka, 3 ložnice, 2 koupelny, zahrada.

Zobrazit detail nemovitosti


Apartmán pro milovníky přírody s...
Itálie

Apartmán pro milovníky přírody s... Země: Itálie
Cena: 129.000 EUR
Velikost: 90 m2

Apartmán, terasa, výhled na jezero, pozemek 650 m², obývací pokoj, 2 ložnice, kuchyně, 2 koupelny, komora, garáž, parkovací stání, topení, krb, satelit, dvojitá okna.

Zobrazit detail nemovitosti