O nás

 
Společnost Rellox s.r.o. je dynamicky se rozvíjející realitní společnost se zaměřením zejména na náročnou klientelu a investory do realit.

Zahraniční reality
Jsme lídrem na českém trhu v oblasti zprostředkování koupě a prodeje zahraničních nemovitostí. Jako první specializovaná realitní firma svého druhu v ČR jsme začali již v roce 2004 nabízet reality v zemích jako Rakousko, Francie, Itálie a další. V současné době poskytujeme služby při zprostředkování koupě či prodeje nemovitosti v téměř třiceti zemích světa. Klientům poskytujeme komplexní servis včetně právního a daňového poradenství. Jako lídr na trhu jsme citováni v českých i mezinárodních médiích, viz. sekce Napsali o nás .

Luxusní nemovitosti v Praze a celé ČR
V rámci České republiky poskytujeme realitní služby zaměřené na zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu luxusních nemovitostí. Nabídka nemovitosti v ČR obsahuje výběr luxusních či výjimečných nemovitostí pro náročnou klientelu z ČR a zahraničí. Součástí služeb firmy Rellox CZ jsou také relokační služby při přemístění klientů do České republiky.

Investiční příležitosti a hotely na prodej
Pro specifické klienty z řad privátních a institucionálních investorů nabízíme služby při vyhledávání a zprostředkování vhodných realitních investičních příležitostí a možnosti investice do tzv. gastro nemovitostí v České republice a zahraničí.


 
 
 

Doporučujeme

 

Apartmány s panoramatickým výhledem a...
Itálie

Apartmány s panoramatickým výhledem a... Země: Itálie
Cena: 62.000 EUR
Velikost: m2

Apartmány 1,5 km od moře a centra, panoramatický výhled, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1-2 ložnice, koupelna, terasa nebo balkón, bazén, parkování.

Zobrazit detail nemovitosti


Apartmán v přízemí
Itálie

Apartmán v přízemí Země: Itálie
Cena: 120.000 EUR
Velikost: m2

Apartmán se nachází v ideálním prázdninovém komplexu Parco Roma, 1,5 km od moře a centra města.

Zobrazit detail nemovitosti


Apartmán pro milovníky přírody s...
Itálie

Apartmán pro milovníky přírody s... Země: Itálie
Cena: 129.000 EUR
Velikost: 90 m2

Apartmán, terasa, výhled na jezero, pozemek 650 m², obývací pokoj, 2 ložnice, kuchyně, 2 koupelny, komora, garáž, parkovací stání, topení, krb, satelit, dvojitá okna.

Zobrazit detail nemovitosti


Apartmán vhodný k pronájmu
Itálie

Apartmán vhodný k pronájmu Země: Itálie
Cena: 120.000 EUR
Velikost: m2

Apartmán 850 metrů od moře, 2,5 km od centra, bazén, bar, v 1.patře, zařízený, obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj, pokojík, koupelna, úložný prostor, solarium, vhodný k pronájmu.

Zobrazit detail nemovitosti