Partneři a členství

 
Partneri a clenstvi

Společnost Rellox vytvořila jedinečnou síť partnerů v zahraničí a v České republice. Díky nim jsme schopni nabídnout klientům rozsáhlý výběr zahraničních a domácích realit, komplexní služby při přemístění do nového regionu a vyhledání vhodných investičních příležitostí. Našimi klíčovými partnery jsou firmy, které se zabývají výstavbou, prodejem a pronájmem nemovitostí, tj. developeři, stavební firmy, majitelé realit a prodejci realit. Rellox zastupuje v České republice velké mezinárodní developerské firmy stejně jako místní lokální developery, kteří nabízejí unikátní realitní projekty v daném prostředí, např. alpská lyžařská střediska, přímořská letoviska.

Spolupracujeme s vybranými bankami při poskytování hypotéčních úvěrů a s pojišťovnami při pojištění nemovitostí v zahraničí a v České republice.

Rellox je součástí mezinárodní sítě relokačních agentur Global Relocation Network. Další skupinu našich partnerů tvoří specialisté v jednotlivých regionech. Jedná se o advokáty, notáře, finanční a daňové poradce, odhadce, správce nemovitostí, atd. Vybraní partneři jsou předpokladem kvalitních služeb pro naše klienty.

Společnost Rellox je členem Americké obchodní komory.

 
 
 

Doporučujeme

 

Apartmán v přízemí
Itálie

Apartmán v přízemí Země: Itálie
Cena: 120.000 EUR
Velikost: m2

Apartmán se nachází v ideálním prázdninovém komplexu Parco Roma, 1,5 km od moře a centra města.

Zobrazit detail nemovitosti


Apartmán pro milovníky přírody s...
Itálie

Apartmán pro milovníky přírody s... Země: Itálie
Cena: 129.000 EUR
Velikost: 90 m2

Apartmán, terasa, výhled na jezero, pozemek 650 m², obývací pokoj, 2 ložnice, kuchyně, 2 koupelny, komora, garáž, parkovací stání, topení, krb, satelit, dvojitá okna.

Zobrazit detail nemovitosti


Apartmán vhodný k pronájmu, solarium
Itálie

Apartmán vhodný k pronájmu, solarium Země: Itálie
Cena: 120.000 EUR
Velikost: m2

Apartmán 850 m od moře, 2,5 km od centra, bazén, bar, obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj, pokojík, koupelna, úložný prostor, solarium.

Zobrazit detail nemovitosti


Apartmán vhodný k pronájmu
Itálie

Apartmán vhodný k pronájmu Země: Itálie
Cena: 120.000 EUR
Velikost: m2

Apartmán 850 metrů od moře, 2,5 km od centra, bazén, bar, v 1.patře, zařízený, obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj, pokojík, koupelna, úložný prostor, solarium, vhodný k pronájmu.

Zobrazit detail nemovitosti