Sponzoring

 
Noblesse Golf Tour 2008

Společnost Rellox byla jedním z partnerů prestižní golfové série Noblesse Golf Tour 2008, která se odehrávala na nejkvalitnějších golfových hřišťích v České republice (14. května - Golf Resort Karlštejn, 25. června – Golf Park Plzeň a 10. září – Karlovy Vary). Na uvedené turnaje jsme pozvali naše obchodní partnery a klienty. Věříme, že všichni zúčastnění byli spokojeni nejen s vysokou kvalitou celé série, ale také se svými výkony na hřištích a těšíme se na další setkání. Zároveň děkujeme promotérovi série společnosti Putt PD za profesionální organizaci. Přinášíme Vám na ukázku několik záběrů z průběhu golfových klání.

Bank of the Green 2008

Společnost Rellox byla jedním z hlavních partnerů třetího ročníku prestižního golfového turnaje bankovních domů v České republice. Turnaj, který už si získal punc prestiže a kvality, neoficiální mistrovství družstev bankovních domů, se v roce 2008 hrál za účasti 19 týmů! Lesk dodala turnaji opět účast prezidenta Václava Klause, jenž převzal šek na 100 tisíc korun pro Nadační fond a také předal ceny nejlepším týmům v kategorii partnerů, a guvernéra Zdeňka Tůmy. Ten dekoroval nejlepší týmy v hlavní kategorii a vítězi věnoval pamětní zlatou minci.

Rellox sponzoroval cenu pro nejlepší brutto výsledek/žena, kterou získala paní Lucie Šarochová – gratulujeme. Tým Rellox ve složení Jan Rejcha, Petr Farkaš, Richard Meier, Per Hansson navíc obsadil třetí místo v soutěži partnerských družstev. Přínášíme Vám několik záběrů z Bank of the Green.

 
 
 

Doporučujeme

 

Apartmán pro milovníky přírody s...
Itálie

Apartmán pro milovníky přírody s... Země: Itálie
Cena: 129.000 EUR
Velikost: 90 m2

Apartmán, terasa, výhled na jezero, pozemek 650 m², obývací pokoj, 2 ložnice, kuchyně, 2 koupelny, komora, garáž, parkovací stání, topení, krb, satelit, dvojitá okna.

Zobrazit detail nemovitosti


Apartmány s panoramatickým výhledem a...
Itálie

Apartmány s panoramatickým výhledem a... Země: Itálie
Cena: 62.000 EUR
Velikost: m2

Apartmány 1,5 km od moře a centra, panoramatický výhled, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1-2 ložnice, koupelna, terasa nebo balkón, bazén, parkování.

Zobrazit detail nemovitosti


Renovovaný apartmán
Itálie

Renovovaný apartmán Země: Itálie
Cena: 250.000 EUR
Velikost: m2

Apartmán na prodej v rezidenční oblasti Petrosa ve Scalea. Apartmán je situován ve třetím patře, je kompletně rekonstruovaný v roce 2007, nabízí nádherný výhled na moře a okolí, 600 m od moře.

Zobrazit detail nemovitosti


Apartmán vhodný k pronájmu
Itálie

Apartmán vhodný k pronájmu Země: Itálie
Cena: 120.000 EUR
Velikost: m2

Apartmán 850 metrů od moře, 2,5 km od centra, bazén, bar, v 1.patře, zařízený, obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj, pokojík, koupelna, úložný prostor, solarium, vhodný k pronájmu.

Zobrazit detail nemovitosti