Sponzoring

 
Noblesse Golf Tour 2008

Společnost Rellox byla jedním z partnerů prestižní golfové série Noblesse Golf Tour 2008, která se odehrávala na nejkvalitnějších golfových hřišťích v České republice (14. května - Golf Resort Karlštejn, 25. června – Golf Park Plzeň a 10. září – Karlovy Vary). Na uvedené turnaje jsme pozvali naše obchodní partnery a klienty. Věříme, že všichni zúčastnění byli spokojeni nejen s vysokou kvalitou celé série, ale také se svými výkony na hřištích a těšíme se na další setkání. Zároveň děkujeme promotérovi série společnosti Putt PD za profesionální organizaci. Přinášíme Vám na ukázku několik záběrů z průběhu golfových klání.

Bank of the Green 2008

Společnost Rellox byla jedním z hlavních partnerů třetího ročníku prestižního golfového turnaje bankovních domů v České republice. Turnaj, který už si získal punc prestiže a kvality, neoficiální mistrovství družstev bankovních domů, se v roce 2008 hrál za účasti 19 týmů! Lesk dodala turnaji opět účast prezidenta Václava Klause, jenž převzal šek na 100 tisíc korun pro Nadační fond a také předal ceny nejlepším týmům v kategorii partnerů, a guvernéra Zdeňka Tůmy. Ten dekoroval nejlepší týmy v hlavní kategorii a vítězi věnoval pamětní zlatou minci.

Rellox sponzoroval cenu pro nejlepší brutto výsledek/žena, kterou získala paní Lucie Šarochová – gratulujeme. Tým Rellox ve složení Jan Rejcha, Petr Farkaš, Richard Meier, Per Hansson navíc obsadil třetí místo v soutěži partnerských družstev. Přínášíme Vám několik záběrů z Bank of the Green.

 
 
 

Doporučujeme

 

Dům v centru města s výhledem na...
Itálie

Dům v centru města s výhledem na... Země: Itálie
Cena: 250.000 EUR
Velikost: m2

Dům s panoramatickým výhledem v centru, doprava, 3 patra, schodište, manželská ložnice s koupelnou, sál, krb, terasa, zařízený.

Zobrazit detail nemovitosti


Apartmán vhodný k pronájmu, solarium
Itálie

Apartmán vhodný k pronájmu, solarium Země: Itálie
Cena: 120.000 EUR
Velikost: m2

Apartmán 850 m od moře, 2,5 km od centra, bazén, bar, obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj, pokojík, koupelna, úložný prostor, solarium.

Zobrazit detail nemovitosti


Velký apartmán s úžasným výhledem 300...
Itálie

Velký apartmán s úžasným výhledem 300... Země: Itálie
Cena: 320.000 EUR
Velikost: 150 m2

Apartmán 300 m od moře a služeb, výhled na moře, garáže, podloubí, obývací pokoj, kuchyňka, 3 ložnice, 2 koupelny, zahrada.

Zobrazit detail nemovitosti


Samostatná vila
Itálie

Samostatná vila Země: Itálie
Cena: 280.000 EUR
Velikost: 200 m2

Samostatná vila

Zobrazit detail nemovitosti