Přeskočit na obsah

Úžasná rezidence vil a apartmánů přímo na toskánské vinici

Podívejte se na nové fotografie z jedinečného resortu vil a apartmánů přímo na toskánské vinici umístěné v jedinečné poloze na kopcích Maremma s nádherným výhledem na Středozemní moře a ostrovy Elba a Giglio.

Rezidence je situována v pěší vzdálenosti od dvou tradičních toskánských vesniček nabízející obchody, bary, restaurace, banku, poštu, lékaře a lékárnu. Známé město Grosseto se nachází jen 20 minut jízdy odsud, město Siena a několik pláží 40 minut. Řím, Pisu a Florencii můžete navštívit po 2 hodinách jízdy. Vily byly již dokončeny, apartmány budou k dispozici v roce 2022.

Jako majitel nemovitosti v tomto jedinečném projektu se nemusíte téměř o nic starat – vše je pro Vás zajištěno. Rezidence nabízí hotelový servis jako jsou služby recepce (domluvíte se zde italsky, anglicky, francouzsky, španělsky a německy), úklid, nákupy, taxi/transfery a stravovací služby. Pokud budete mít zájem svou nemovitost v době Vaší nepřítomnosti pronajmout, ani to není problém. Hotel se o pronájem postará.

Ceny apartmánů začínají již od 255 000 EUR. Vily jsou k dispozici v ceně od 890 000 EUR. Kupující neplatí realitní provizi! Zajímáte se o koupi nemovitosti v Itálii? Podívejte se na další nemovitosti v Toskánsku i v ostatních částech Itálie nebo nás kontaktujte.